پست الکترونیک
info@shiralatatrak.ir
آدرس
مشهد - نبش حر عاملی 70 - طبقه فوقانی هایپرمارکت 7
شماره تماس
05137289017,05137289014,05137281212
فروشگاه شیرآلات اترک

فروشگاه شیرآلات اترک

عرض ادب و احترام حضور همکاران گرامی

مجیدشاکری هستم با ۳۰ سال سابقه تجربه در تجارت توزیع لوله و لوازم بهداشتی ساختمان دارای چندین نمایندگی معتبر بوده و درحال حاضر به لطف پروردگار متعال توانسته ام در زمینه تولید شیرآلات قدم کوچکی بردارم و با توکل بر خداوند رو به جلو حرکت کنم.
در راستای معرفی نمونه های تولیدی این واحد و نیز اطلاع رسانی در خصوص قیمت ها اقدام به راه اندازی این سایت نموده ایم.
سپاس بیکران از شما که از دیر باز چشم یاری خود را بر ما نپوشانده اید و پیشنهادات سازنده خود را دریغ ننموده اید.
امید است همچون گذشته در کسب رضایت همکاران گرامی سربلند گردیم.

گروه تولیدی اترک

تماس با ما

بلاگ

شیرآلات فنری چیست
مهر 00

شیرآلات فنری چیست

شيرآلات فنری در آشپزخانه های مدرن و بزرگ، بسيار کاربردی است. علم اين نوع شيرآلات ارتفاع بلندی دارد و آبريز آن دارای چند حالت اسپری کننده است. به دليل محبوبيت روز افزون اين نوع شيرآلات، توليدکنندگان به دنبال طراحی مدل های هر چه متنوع تر شيرآلات فنردار هستند.
کاربرد ومزایای شیر آب چشمی
مهر 00

کاربرد ومزایای شیر آب چشمی

شیر چشمی چیست : شیر چشمی آب دارای حسگر هایی بر روی خود می باشد که بدون نیاز به برخورد فیزیکی و تنها با نزدیک شدن دست ها به این سنسور ها و فعال شدن آن ها، جریان آب برقرار می شود و سپس با دور شدن دست ها مجددا جریان آب قطع خواهد شد. این شیر آب با اسامی مختلفی در بازار به فروش می رسد که از این میان می توان به شیر آب مادون قرمز،سنسوری، چشم الکترونیکی، اتوماتیک و چشمی اشاره کرد. شیر های آب چشمی با برق کار می کنند اما در آن ها باتری نیز تعبیه شده است تا در صورت نبود برق، بتوانند همچنان کارایی خود را حفظ نمایند
کاربرد پرلاتور در شیر آلات بهداشتی
شهریور 00

کاربرد پرلاتور در شیر آلات بهداشتی

در عصر حاضر و با وجود کم آبی و بارش کم باران و برف، بهترین راه، صرفه جویی در آب است تا بتوانیم هم بخودمان و هم به هموطنان عزیز در هر جای این کشور که حضور دارند، کمکی کرده تا از کم آبی و یا بی آبی رنج نبرند. شاید جالب باشد که بدانید استفاده از شیرآلات استاندارد اترک نیز میتواند در صرفه جویی کردن آب کمک کند. شیرآلاتی که با طراحی استاندارد و اجزای کاهنده مصرف آب تولید و به بازار عرضه میشوند. حال یکی از قطعات مهمی که میتواند کاهنده مصرف آب باشد «پرلاتور» نام دارد.
ادامه بلاگ