آبکاری شیرآلات بهداشتی

آبکاری شیرآلات بهداشتی

معرفی انواع آبکاری شیرآلات بهداشتی آبکاری کروم ، مسی ، استیل و برنز از جمله پرکابردترین انواع آبکاری شیرآلات به شمار می روند. انتخاب هر کدام از آن ها بستگی به سلیقه مشتری ، رنگ دکوراسیون محیط و … بستگی دارد.آبکاری شیر آلات به رنگ طلایی از طرفداران زیادی برخوردار است.
اهمیت وجود کاتریج با کیفیت مناسب در انتخاب شیر آلات

اهمیت وجود کاتریج با کیفیت مناسب در انتخاب شیر آلات

وقتی تصمیم می‌گیرید برای خانه خود شیرآلات بخرید یا اصلا وقتی مجبور به تعویض شیرآلات خانه خود هستید، با در نظر گرفتن چه معیارهایی خرید می‌کنید؟ اولین معیارهایی که به ذهن همه می‌رسد طبیعتا زیبایی، قیمت و نوع شیرآلات است اما حقیقت این است که در شیرآلات مدرن امروزی، مثل شیرآلات اهرمی عوامل تاثیرگذار بیشتری کیفیت و کارایی را تضمین می‌کند. یکی از عواملی که باید هنگام خرید شیرآلات به آن توجه کنید، نوع مغزی و کارتریج شیر است. بد نیست بدانید که عمر شیرآلات بهداشتی، به کیفیت کارتریج و دوام آن بستگی دارد.
شیر ماشین لباسشویی و چگونگی تعمیر و تعویض آن

شیر ماشین لباسشویی و چگونگی تعمیر و تعویض آن

عملکرد شیر برقی در ماشین لباسشویی در واقع شیر برقی ماشین لباسشویی وظیفه پر کردن آب در ماشین لباسشویی برای شستن لباسها را برعهده دارد. به این صورت که به طور خودکار بعد از روشن شدن ماشین آب وارد دستگاه می شود. سپس از لباسشویی به جاپودری لباسشویی وارد می شود. پس از آن به دیگ شستشو برمی گردد. پس از این که ماشین لباسشویی روشن شد به صورت خودکار آب وارد مخزن می شود. در قسمت سیم پیچ شیر برقی آب وارد شده باعث پمپاژ آب به داخل ماشین لباسشویی می شود. بعد از این که آب مورد نیاز برای شستشو در ماشین لباسشویی قرار گرفت ، ورود آب توسط شیر برقی قطع می شود.
شیرظرفشویی مناسب برای آشپزخانه

شیرظرفشویی مناسب برای آشپزخانه

انتخاب و خرید شیر آب مناسب برای سینک ظرفشویی کارکرد اصلی شیر آب در آشپزخانه این است که آب سرد و گرم را برای شستن ظرف ها، تهیه غذا و ... از یکدیگر جدا می کند. علاوه بر این نقش مهمی را در طراحی و زیبایی آشپزخانه ایفا می کند. طراحی های قدیمی بیشتر بر پایه ی نوع و شکل و نحوه ی اتصال آن به سینک هستند و از این لحاظ به راحتی می توانید یک شیر آب دلخواه خودتان انتخاب کنید. در اینجا مواردی که رعایت کردن آن ها ضروری است آورده شده است.