پست الکترونیک
info@shiralatatrak.ir
آدرس
مشهد - نبش حر عاملی 70 - طبقه فوقانی هایپرمارکت 7
شماره تماس
05137289017,05137289014,05137281212
فروشگاه شیرآلات اترک

فروشگاه شیرآلات اترک

عرض ادب و احترام حضور همکاران گرامی

مجیدشاکری هستم با ۳۰ سال سابقه تجربه در تجارت توزیع لوله و لوازم بهداشتی ساختمان دارای چندین نمایندگی معتبر بوده و درحال حاضر به لطف پروردگار متعال توانسته ام در زمینه تولید شیرآلات قدم کوچکی بردارم و با توکل بر خداوند رو به جلو حرکت کنم.
در راستای معرفی نمونه های تولیدی این واحد و نیز اطلاع رسانی در خصوص قیمت ها اقدام به راه اندازی این سایت نموده ایم.
سپاس بیکران از شما که از دیر باز چشم یاری خود را بر ما نپوشانده اید و پیشنهادات سازنده خود را دریغ ننموده اید.
امید است همچون گذشته در کسب رضایت همکاران گرامی سربلند گردیم.

گروه تولیدی اترک

تماس با ما

بلاگ

آبکاری شیرآلات بهداشتی
شهریور 00

آبکاری شیرآلات بهداشتی

معرفی انواع آبکاری شیرآلات بهداشتی آبکاری کروم ، مسی ، استیل و برنز از جمله پرکابردترین انواع آبکاری شیرآلات به شمار می روند. انتخاب هر کدام از آن ها بستگی به سلیقه مشتری ، رنگ دکوراسیون محیط و … بستگی دارد.آبکاری شیر آلات به رنگ طلایی از طرفداران زیادی برخوردار است.
اهمیت وجود کاتریج با کیفیت مناسب در انتخاب شیر آلات
شهریور 00

اهمیت وجود کاتریج با کیفیت مناسب در انتخاب شیر آلات

وقتی تصمیم می‌گیرید برای خانه خود شیرآلات بخرید یا اصلا وقتی مجبور به تعویض شیرآلات خانه خود هستید، با در نظر گرفتن چه معیارهایی خرید می‌کنید؟ اولین معیارهایی که به ذهن همه می‌رسد طبیعتا زیبایی، قیمت و نوع شیرآلات است اما حقیقت این است که در شیرآلات مدرن امروزی، مثل شیرآلات اهرمی عوامل تاثیرگذار بیشتری کیفیت و کارایی را تضمین می‌کند. یکی از عواملی که باید هنگام خرید شیرآلات به آن توجه کنید، نوع مغزی و کارتریج شیر است. بد نیست بدانید که عمر شیرآلات بهداشتی، به کیفیت کارتریج و دوام آن بستگی دارد.
شیر ماشین لباسشویی و چگونگی تعمیر و تعویض آن
مرداد 00

شیر ماشین لباسشویی و چگونگی تعمیر و تعویض آن

عملکرد شیر برقی در ماشین لباسشویی در واقع شیر برقی ماشین لباسشویی وظیفه پر کردن آب در ماشین لباسشویی برای شستن لباسها را برعهده دارد. به این صورت که به طور خودکار بعد از روشن شدن ماشین آب وارد دستگاه می شود. سپس از لباسشویی به جاپودری لباسشویی وارد می شود. پس از آن به دیگ شستشو برمی گردد. پس از این که ماشین لباسشویی روشن شد به صورت خودکار آب وارد مخزن می شود. در قسمت سیم پیچ شیر برقی آب وارد شده باعث پمپاژ آب به داخل ماشین لباسشویی می شود. بعد از این که آب مورد نیاز برای شستشو در ماشین لباسشویی قرار گرفت ، ورود آب توسط شیر برقی قطع می شود.
ادامه بلاگ